.LASKUTUS KOTIHOITO ARKISIN MA-PE 9-14

Palvelusihteeri
Puh: 015 3513 100
Essoten alueen kotihoito ja ateriamaksut.
laskutus@essote.fi
Yksikkö
Laskutus
Toimipaikka
Virastotalo 2 krs.
Postiosoite: Porrassalmenkatu 35-37 50100 MIKKELI
Käyntiosoite: Maaherrankatu 9-11 50100 Mikkeli

.LASKUTUS PERUSTERVEYDENHUOLTO ARKISIN MA-PE 9-14

Palvelusihteeri
Puh: 015 3513 000
Avosairaanhoito,laitoshoito,palveluasuminen,kotisairaala.
laskutus@essote.fi
Yksikkö
Laskutus
Toimipaikka
Virastotalo 2 krs.
Postiosoite: Porrassalmenkatu 35-37 50100 MIKKELI
Käyntiosoite: Maaherrankatu 9-11 50100 Mikkeli

.LASKUTUS SUUN TERVEYDENHUOLTO ARKISIN MA-PE 9-14

Palvelusihteeri
Puh: 015 3513 200
laskutus@essote.fi
Yksikkö
Laskutus
Toimipaikka
Virastotalo 2 krs.
Postiosoite: Porrassalmenkatu 35-37 50100 MIKKELI
Käyntiosoite: Maaherrankatu 9-11 50100 Mikkeli

.PUHELINVAIHDE

puhelunvälitys
Puh: 0153 511
Avoinna arkisin ma-pe 8-16
Yksikkö
Puhelinvaihde
Toimipaikka
Mikkelin keskussairaala
Porrassalmenkatu 35-37 MIKKELI

Aalto Tina

Kotihoidon esimies
Puh: 050 5917 286
tina.aalto@essote.fi
Yksikkö
Kotihoito Puumala
Toimipaikka
Puumala
Kenttätie 24 52200 Puumala

AAMURUSKO HAUKIVUOREN PALVELUKESKUS

hoitajat
Puh: 044 7945 636
Yksikkö
Haukivuoren palvelukeskus
tehostettu palveluasuminen
Toimipaikka
Haukivuoren palvelukeskus
Kankaalantie 4 51600 Haukivuori

Aarnio Jussi

terveydenhuollon tukipalvelujen päällikkö
Puh: 044 3516 482
jussi.aarnio@essote.fi
Yksikkö
Diagnostiset tukipalvelut
terveydenhuollon tukipalvelut
Toimipaikka
Mikkelin keskussairaala
Porrassalmenkatu 35-37 MIKKELI

Aho Jukka

turvallisuuspäällikkö
Puh: 044 3514 500
jukka.aho@essote.fi
Yksikkö
Turvallisuus- ja valmius
Toimipaikka
Mikkelin keskussairaala
Porrassalmenkatu 35-37 MIKKELI
Huone: R-talo

Aho Marika

Johtava sosiaalityöntekijä/palveluesimies
Puh: 044 7942 365
marika.aho@essote.fi
Yksikkö
Aikuissosiaalityö Mikkeli
Toimipaikka
Mikkeli
Vilhonkatu 7-9 50100 Mikkeli

Ahokas-Kukkonen Irma

muutosagentti
Puh: 044 3512 489
I&O kärkihanke 2016-2018
irma.ahokas-kukkonen@essote.fi
Yksikkö
Ulkoiset kehittämishankkeet
Toimipaikka
Mikkeli
Anni Swanin katu 8 50100 Mikkeli